Co u nas? Depesza;-)

Podróżować… podróżować jest bosssko… Jak śpiewała Kora i nasza Strzała na imprezach 😉

Nie wiem kiedy minął ten czas. Jesteśmy w podróży już 240 dni. 8 miesięcy z 12. Kiedy wylatywaliśmy w styczniu to miałam poczucie, że to szmat czasu, zadawałam sobie pytanie czy damy radę, czy wytrwamy, czy to ciągle będzie fun i przyjemność, czy my wakacyjni turyści możemy choć na rok stać się podróżnikami. A teraz proszę: mamy bilety to Argentyny. Tym samym kolejny kontynent stoi dla nas otworem i mam nadzieję, że uda mi się namówić Mariusza na tango w Buenos Aires… Pomarzyć zawsze można;-)

AAN53J

Źródło: http://buenosairesstay.com/

Australia nas nie rozczarowuje nic a nic, na każdym kroku raczej czaruje: naturą, miastami, ludźmi, przyjaciółmi, których tu odwiedziliśmy i u których zaznaliśmy polskiej gościnności i pomocy. Wielki buziak za wszystko!

Calus z KANGUREM

Teraz nadrabiamy blogowe zaległości z miesiąca w Australii, jeszcze tylko Melbourne i stan Victoria i ruszamy do zimnej obecnie Nowej Zelandii. Mamy jednak nadzieję, że pogoda będzie na tyle łaskawa, że da nam wiele słońca.

Budżet się spina, choć przyznamy, że po zakupie biletów do Ameryki Południowej wszystko jest na styk. Oby nie trzeba było ściągać posiłków, wszyscy, którzy na imprezie pożegnalnej oferowali pożyczki w razie co: strzeżcie się! I w grudniu nie odbierajcie od nas telefonów;-)

Zostały 4 miesiące z naszego Dobrego Roku. I mamy zamiar wykorzystać je na maksa. Zostajemy w kontakcie i jak zwykle tęsknimy

Anka i Mariusz.

Reklamy

One thought on “Co u nas? Depesza;-)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s