Noosa, Noosa, Noosa…

Noosa (6)

Noosa… któż nie chciałby spędzić swojego życia na wschodnim wybrzeżu Australii – na Sunshine Coast, gdzie z plaży można podziwiać zachody słońca (sic!), gdzie nawet zimą jest ciepło, gdzie słońce świeci prawie codziennie, gdzie woda jest krystalicznie czysta, plaże puste, a natura bujna i soczyście zielona? Jeśli ktoś ma na zbyciu trochę funduszy, dużo czasu i chęć na życie w pięknym miejscu to zapraszamy.

Nie dzieje się tu wiele, ale cóż potrzeba więcej kiedy można nurkować, pływać, opalać się, grać w golfa, spacerować i zwyczajnie fajnie żyć w fajnym miejscu. Trafiliśmy tu poniekąd by odwiedzić znajomych moich rodziców, którzy po tej krótkiej wizycie stali się naszymi znajomymi. Spędziliśmy czas miło i chwilę poczuliśmy się jak w domu, gdzie mama upichci pyszny obiad, a na deser poda takie cudo:

Goscimy sie w Noosa

Nie myślcie sobie, że nic tylko leniuchowaliśmy. Wybraliśmy się na całodniową przejażdżkę po wzgórzach na wybrzeżu, gdzie podziwiać można nie tylko naturę, ale i pięknie położone i zaprojektowane wille, oczywiście z widokiem… Dookoła rzeki wpadające do oceanu, piękne lasy, wszędzie ścieżki rowerowe, nic tylko korzystać.

Do tego pogoda była idealna by uprawiać foczing na plaży.

Noosa (10)

Mieliśmy też jednodniową wycieczkę na pobliskie wzgórze, z którego podziwialiśmy okolicę i piękny błękit oceanu. Mario nieodłącznie w swoim sexy kapeluszu.

Noosa (4)

Wieczorem, tuż przed zachodem słońca udało się nam również odwiedzić Hells Gate/Bramę Piekieł, gdzie obserwowaliśmy wyłaniające się co chwila żółwie, które wystawiały swoje pyszczki by zaczerpnąć powietrza. Wyglądaliśmy również delfinów i wielorybów, ale tym razem nie mieliśmy tyle szczęścia, może za bardzo tego chcieliśmy.

Noosa (8)

Te kilka dni w Noosa minęło nam bardzo szybko. Ale zanim polecieliśmy na północ do Cairns, mieliśmy wycieczkę po Fraser Island. Ale o tym już niedługo…

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s